Lokalizacja w ścisłym centrum, nieopodal Rynku, w samym środku wyspy, pozwala mieszkańcom na swobodne korzystanie z miejskich atrakcji. Bliskość rzeki oraz rozległe tereny zielone m.in. parki i bulwary zapewniają różnorodne możliwości aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Kępa Mieszczańska to największa i najbardziej zielona wyspa w centrum Wrocławia.

 

Obiekt przy ulicy Dmowskiego zrealizowany jest z myślą o tych, którzy chcą żyć blisko Centrum i korzystać ze wszystkich powszechnie docenianych walorów dzielnicy. Inwestycja mieści się w otoczeniu bogatego zaplecza komercyjnego.

 

 

 

 

Usługi, sklepy, gastronomia – codzienne potrzeby załatwisz szybko i bez wysiłku. Wiele punktów dedykowanych jest rodzinom, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci – blisko stąd do przedszkoli, żłobków i szkoły. O atutach lokalizacji decyduje również dobrze rozwinięta sieć komunikacji. Miejsce to jest doskonale skomunikowane ze wszystkimi innymi częściami Wrocławia, do których bez problemu dostaniemy się tramwajami bądź autobusami. Zielone otoczenie inwestycji stanowi doskonały potencjał do przyjemnego życia i odpoczynku w tej części Wrocławia.

 Prezentacja GOTOWYCH mieszkań od poniedziałku do piątku w godz: 900–1700 

 
Biuro Sprzedaży
71 321 52 00
 
 
Marta Łosińska
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 885 998 889
Katarzyna Franckowska
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 885 998 891

Copyright Amsterdam, Grupa Kapitałowa PFI Global